Obec Svatý Jan pod Skalou

Omezení parkování v obci - respektujte prosím STAV NOUZE!

Divoké parkování

Parkoviště jsou uzavřena, na osatních místech v obci riskujete pokutu.

Sdělení starosty obce:

Vážení návštěvníci,

 

vážím si vašeho zájmu o krásy naší obce a jejího okolí, ale v současné chvíli nepovažuji pořádání výletů do této lokality za správné rozhodnutí. Usnesení vlády mají za cíl maximálně omezit volný pohyb osob a jejich přímý kontakt. Vysoká koncentrace osob v obci během posledních dnů (zejména na parkovištích) rozhodně není naplněním těchto usnesení. Tento jev je naopak rizikový jak pro návštěvníky, tak pro obyvatele naší obce. Z tohoto důvodu jsem se po konzultaci se zastupiteli obce rozhodl uzavřít na dobu vyhlášeného stavu nouze místní parkoviště.

Prosím o pochopení této mimořádné situace a o maximální zodpovědnost při naplňování smyslu vládních usnesení. Sledujte naše webové stránky www.svatyjan.cz, kde neustále aktualizujeme informace, využitelné i pro vás. O návratu do normálního stavu budeme informovat i na obecním FB profilu https://www.facebook.com/obecsvatyjanpodskalou/

nebo na Instagramu https://www.instagram.com/svatyjan.cz/ .

 

Ve Svatém Janu pod Skalou, 20.3.2020

                                                                                                      Ing.  Jiří Bouček

Přílohy

Sdělení-starosty.pdf

Sdělení-starosty.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 165,8 kB
Datum vložení: 22. 3. 2020 11:12
Datum poslední aktualizace: 22. 3. 2020 11:28
Autor: Ing. Jiří Bouček

Návštěvnost

Celkem návštěv:

Počítadlo přístupů

Kalendář

Odkazy

Ukliďme si Česko:


 

PODPORUJEME

Podporujeme BabyBoxy

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Partnerské obce

Informace e-mailem

Novinky e-mailem

Mobilní aplikace V obraze

mobilní aplikace

google-play-downloadapp-store-download

Aktuální počasí

Počasí dnes:

30. 3. 2020

Bude polojasno až oblačno, místy sněhové přeháňky. Denní teploty 1 až 5°C. Noční teploty -3 až -7°C.

WebArchiv

WebArchiv

Patička